آغاز تولید انبوه سوپر چسب چیتا

آغاز تولید انبوه

 سوپر چسب چیتا

شرکت صنایع عارف شیمی از تاریخ 1399/06/10 تولید صنعتی و انبوه سوپر چسب چیتا را آغار نمود.

این چسب که تولید آن با استفاده از دانش روز و برگرفته از نیاز واقعی نجاران بوده است، در نوع خود یکی از بهترین انواع چسب چوب می باشد که در طول مدت طراحی این محصول، از دیدگاه ها و بازخوردهای خبرگان صنایع چوب و مبلمان و همچنین کارشناسان تولید چسب استفاده شده است.

در تولید این محصول، تلاش شده تا حداکثر استحکام در چسبندگی، کاهش زمان خشک شوندگی، شفافیت حداکثری پس از خشک شدن چسب و دوام چسبندگی مورد نظر قرار گیرد.

این چسب در بسته بندی های نیم لیتری، یک لیتری، 4 لیتری و 21 لیتری تولید می شود.

شرکت صنایع عارف شیمی، علاوه بر ارائه سوپرچسب چیتا در بسته بندی های فوق، آمادگی دارد تا این چسب را در بسته بندی های سفارشی تولید و ارسال نماید.

شرکت صنایع عارف شیمی، از سال 1398، با توجه به نیاز بازار، به خصوص در صنعت تولید مبلمان و وسایل خانگی،و با بهره گیری از دانش فنی روز، تلاش داشت تا به فرمول و فرآیند تولید چسبی با قدرت چسبندگی بالا،شفاف شوندگی کامل وقابل رقابت با چسب های موجود در بازار دست یابد.

با پایان یافتن مراحل تحقیقاتی و آزمایشگاهی و بازخوردهای فوق العاده خبرگان صنایع چسب و چوب، بعد از استفاده از نمونه های تولید شده، مهندسین و مدیران ما در بخش تحقیق و توسعه و تولید، تولید در مقیاس انبوه و صنعتی این چسب آغاز و این محصول به بازار عرضه شده است.

سوپر چسب چیتا، تولید شده بر اساس نیاز نجاران و خبرگان صنعت چوب، ضمن شفافیت و بیرنگ شوندگی کامل، چسبندگی با استحکام بالا را برای کار با چوب  به ارمغان می آورد.

برای آگاهی از قیمت به صفحه لیست قیمت و یا صفحه سوپرچسب چیتا مراجعه فرمایید.

سوپر چسب چیتا، فراتر از بهترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

به اشتراک بگذارید

جدیدترین مطالب

فهرست