صادرات به آسیای میانه

صادرات به آسیای میانه

برای رونق تولید راهی جز توسعه صادرات نداریم و اگر به دنبال جهش تولید هستیم باید به صادرات غیرنفتی به عنوان مهمترین عامل مقوم تولید داخلی توجه کنیم.(جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری،معاون اول رییس جمهور،22اردیبهشت1399)

شرکت صنایع عارف شیمی، با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از دستاوردهای دپارتمان تحقیق و توسعه، بار دیگر موفق به صادرات محصولات خود شد.

شرکت صنایع عارف شیمی، با استفاده از قدرت انعطاف خود در تولید محصولات، طراحی لیبل به سفارش مشتریان و تغیر در نوع و وزن بسته بندی در محصولات خود، مزیت رقابتی مناسبی را ایجاد نموده و از آن در جهت جذب مشتریان خارجی و جلب رضایت آنان استفاده نماید.

امیدواریم، با رفع موانع صادرات کالا، شرکت صنایع عارف شیمی نقشی پررنگ تر از گذشته در ارتقا سطح کشورمان در بازاهای بین المللی داشته باشد.

برای ارتباط با ما، می توانید به صفحه تماس با عارف شیمی مراجعه نمایید و یا با دنبال کردن ما در صفحه اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات آگاه شوید.

همچنین شما می توانید با ارسال عبارت “لیست قیمت” به شماره 989364484850+ در پیام رسان واتس اپ، از آخرین قیمت محصولات شرکت صنایع عارف شیمی آگاه شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

به اشتراک بگذارید

جدیدترین مطالب

فهرست