درباره ما

ماهمواره دوم هستیم

رقبا، بعد از خود، ما را معرفی می کنند

شرکت صنایع عارف شیمی در اردیبهشت سال 1368 با پشتوانه علمی و تجربی با هدف اشتغال زایی و حضور در بازارهای داخلی و بین المللی فعالیت خود را در حوزه چسب چوب آغاز کرد.

پس از گذشت چندین سال و موفقیت در کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی شرکت محصولات خود را توسعه داده و در رنگ های ساختمانی نیز با نام تجاری عارف، به بازار ورود کرد.

در این میان کسب لایسنس تولید از شرکت گلدن مرمید اسپانیا در میانه دهه هشتاد شمسی و تاسیس کارخانه در کشور آذربایجان نوید گسترشی بزرگ را برای شرکت صنایع عارف شیمی به ارمغان آورد. متاسفانه تحریم ها علیه کشور پر افتخارمان ایران، باعث بروز مشکلات فراوانی در بخش تجارت خارجی و مدیریت و کنترل واحدهای تولیدی تاسیس شده در خارج از کشور شد.

با توجه به تغییر فضای بازار و اهمیت نیروی انسانی پویا، فعال و جوان، در کنار تجربه زبدگان و مدیران با سابقه، که همواره از ارزش های سازمانی شرکت صنایع عارف شیمی بوده است، در سال 1395 با تغییر هیئت مدیره و مدیران شرکت ، تغییرات بنیادی در رویکرد شرکت ایجاد شد و توسعه محصول، ارتباط فعال و موثر با مشتریان،  کسب مجدد سهم بازار و تحقیق و توسعه در دستور همواره در دستور کار قرارگرفت.

اکنون، امیدواریم که با بهره گیری از تجارب گذشته و استفاده از صنعت، دانش و تفکر نوین، بازهم با تولیدات با کیفیت در خدمتگزاری به مشتریان و مردم ایران توانمند باشیم.

تیم عارف شیمی

مهندس حاج محمد نوپوش

مهندس حاج محمد نوپوش

رئیس هیات مدیره
مهندس محمدرضا نوپوش

مهندس محمدرضا نوپوش

مدیرعامل و عضو هیات مدیره
مهندس سیدحسام تولیتی

مهندس سید حسام تولیتی

نایب رئیس هیات مدیره و مدیر بازرگانی
دکتر مجتبی یزدی

دکتر مجتبی یزدی

مدیر تحقیق و توسعه (R & D)

تندیس ها و گواهینامه ها

فهرست